Witaj, witaj, o Energylandio! Gdzie marzenia stają się rzeczywistością, Witaj, witaj, o Energylandio! Gdzie radość i zabawa nie znają granic – te słowa piosenki właściwie mówią wszystko!

Wycieczka do Energylandii była niesamowitą przygodą! Uczniowie z Połczyńskiej Jedynki oraz Szkoły Podstawowej w Bolkowie byli podekscytowani już od samego rana, gdy wysiedli z autokaru. Atmosfera była pełna radości i oczekiwania na dzień pełen atrakcji.

Widok wielkich rollercoasterów i kolorowych atrakcji sprawił, że serca wszystkich zabiły szybciej.

W sekcji przeznaczonej dla najmłodszych dzieci mogły korzystać z karuzel, dmuchanych zamków i innych łagodnych atrakcji. Widok uśmiechniętych twarzy i radosnych okrzyków był niezapomniany.

Przyszła też kolej na odważniejsze atrakcje. Opiekunowie towarzyszyli wychowankom podczas przejażdżek na rollercoasterach i wahadłowych urządzeniach. Niektórzy z nas po raz pierwszy doświadczyli takiej dawki adrenaliny! Ale nawet ci, którzy początkowo byli trochę przerażeni, po chwili poczuli ekscytację i radość z jazdy.

Przez cały dzień uczestnicy wycieczki biegali od jednej atrakcji do drugiej, próbując wszystkiego, co tylko było możliwe. Od gigantycznych kolejek górskich po symulatory lotu, każdy znalazł coś dla siebie.

Wieczorem, gdy słońce zaczęło zachodzić, mimo zmęczenia i obolałych mięśni, trudno było wszystkim opuszczać Park Rozrywki. To był dzień pełen radości, przygód i niezapomnianych chwil, które na długo pozostaną w pamięci, a w drodze powrotnej do domu wszyscy marzyli już o kolejnej wizycie w tym magicznym miejscu.

Opiekunami wycieczki byli: Agnieszka i Grzegorz Tomaszewicz, Joanna Janusz oraz Jolanta Jurek, a bezpieczeństwo w drodze zapewniła nam Firma Transportowa Mechanik Tychowo.