W dniu 20 marca na Orliku w Rąbinie uczennice naszej szkoły, wywalczyły pierwsze miejsce w Powiatowych Zawodach Sportowych z Piłki Nożnej Dziewcząt w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Dziewczęta wygrały wszystkie mecze nie dając szans rywalkom. Pierwszy  mecz ze szkołą z Rąbina 6:1, drugi z Lekowem również 6:1 i ostatni najtrudniejszy mecz ze Sławoborzem 1:0. Skład naszego zespołu to: Wiktoria Szpak, Zofia Steciak, Maja Babska, Valeriia Borodina, Lena Kwiatkowska, Joanna Chilla-Kowalska, Patrycja Kulesza, Julia Pańczyk, Nina Smolarek, Anna Matusiak

A w dniu 24 kwietnia w kategorii Igrzyska Dzieci, młodsza drużyna dziewcząt z klas 4-6 w składzie: Julia Pańczyk, Maja Wlazły, Olivia Mastyjan, Wiktoria Gajewska, Laura Szambelan, Anna Matusiak, Lena Kwiatkowska, Joanna Chilla-Kowalska,  Patrycja Kulesza, Zuzanna Bielecka, rozgrywała Mistrzostwa Powiatu Świdwińskiego  na orliku w Sławoborzu i po zaciętej grze zdobyła 2 miejsce ulegając drużynie ze Sławoborza. Brawo dziewczyny!!! Jak widać wasza gra pokazuje, że macie wielki fun z gry i aktywności fizycznej,  która nie dosyć, że wspiera rozwój fizyczny i społeczny, to tym samym pomaga w budowaniu silnego ciała i psychiki, rozwijaniu koordynacji ruchowej i wpływa na ogólną poprawę zdrowia i kondycji fizycznej.

Wszystkim zawodniczkom GRATULUJEMY, a za Mistrzynie trzymamy kciuki na następnym  etapie zawodów – REGION.

/Justyna i Paweł Szpak/