Jeszcze przed majówką odbyła się pierwsza edycja konkursu geograficznego Mistrz mapy świata Gminy Połczyn-Zdrój. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu był Stanisław Tokarski, a patronat objęła Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Połczynie- Zdroju, która była też fundatorem nagród. W konkursie online na platformie Quizizz wzięło udział 30 uczniów ze szkół podstawowych w Bolkowie oraz połczyńskiej Jedynki i Dwójki. Uczniowie mieli za zadanie rozpoznać 100 obiektów geograficznych z całego świata. Zwycięzcą I edycji konkursu został Uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 Iwo Glezner, II miejsce Robert Beyer (SP1), a III Kinga Jakiel (SP2). Wszystkim uczestnikom, jak i opiekunom dziękujemy za uczestnictwo w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy tak wysokiego wyniku.
II edycja już za rok.