W dniu 25 października w Hali Widowisko- Sportowej przy Szkole Podstawowej nr2 w Połczynie-Zdroju uczniowie naszej szkoły, wywalczyli dwa pierwsze miejsca w Powiatowych Zawodach Sportowych w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Pierwszy zespół to dziewczęta w składzie: Wiktoria Szpak, Zofia Steciak i Lena Zielińska. Drugi zespół to chłopcy w składzie: Aleksander Krysiak i Szymon Walczak. Natomiast w kategorii Igrzysk Dzieci drugie miejsca zajęły zespoły dziewcząt i chłopców. Dziewczęta w składzie: Joanna Chilla-Kowalska i Anna Matusiak, chłopcy w składzie: Dominik i Karol Szpak.

Wszystkim zawodnikom GRATULUJEMY i trzymamy kciuki za następny etap zawodów – REGION.