Szkolny Mikołajkowy Turniej MiDi Tenisa Ziemnego

W grudniu na sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza odbył się mikołajkowy turniej Midi Tenisa Ziemnego, w którym uczestniczyli uczniowie kl. I- III. W kategorii chłopców pierwsze miejsce zajął Piotr Osicki, drugie Aleksander Grzybowski, trzecie Lenek Szczygieł, czwarte Jan Komperda. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Zachoszcz, drugie Puka Hanna, trzecie miejsce zajęły Marysia Mizuła

i Wiktoria Majchrzak. Organizatorem turnieju była PSP nr 1 (Dariusz Osicki), współorganizatorem Urząd Miasta i Gminy, STS Połczyn- Zdrój.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy, nagrody rzeczowe i słodycze.

Sztafetowe biegi przełajowe

Uczniowie naszej szkoły 20.09.2016 r. w Bolkowie zajęli I miejsce w sztafetowych biegach przełajowych i to zarówno chłopcy, jak i dziewczęta. Będą oni reprezentować naszą gminę w powiecie. Serdecznie gratulujemy sukcesu.

29 września br. w Świdwinie odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców i tu także zwyciężyliśmy. Reprezentować nasz powiat będziemy w obu kategoriach na szczeblu wojewódzkim w zawodach, które odbędą się 20 października 2016r. Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki.

Piłka nożna dziewcząt i chłopców

Dzisiaj tzn. 11.10.2016r. odbyły się w naszej szkole zawody mini piłki nożnej w kat. chłopcy i dziewczęta na szczeblu gminnym. Znów osiągnęliśmy sukces zajmując w obu kategoriach I miejsca. Wiosną reprezentować będziemy naszą gminę w powiecie.