SZKOLNY TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO

Na początku października na sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Połczynie-Zdroju odbył się szkolny turniej midi tenisa ziemnego. W turnieju uczestniczyli uczniowie klas I-III. W kategorii chłopców pierwsze miejsce zajął Piotr Osicki, drugie  Aleksander Grzybowski, trzecie Filip Smolarek, czwarte Jan Komperda. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Wiktoria Majchrzak, drugie Marysia Mizuła, trzecie Hanna Puka. Organizatorem turnieju były Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 (Dariusz Osicki) oraz Połczyńskie Towarzystwo Tenisowe i Sportowe „Mecz”.

Dariusz Osicki

 

===========================================================

POŁCZYŃSKI FINAŁ W SZCZECINIE 

Chwalimy się osiągnięciem naszego nauczyciela Dariusza Osickiego, który godnie reprezentuje naszą szkołę w województwie :-)

7-8 października na kortach Rafała Smyły w Szczecinie odbyła się druga edycja turnieju tenisowego NTH-AgrAlex Group. Tytuł z pierwszego turnieju obronił Dariusz Osicki, który w finale spotkał się z Markiem Chmielewskim. Po blisko trzygodzinnym pojedynku wynikiem 3:6, 6:2, 6:1 wygrał Dariusz Osicki reprezentujący Połczyńskie Towarzystwo Tenisowe i Sportowe „Mecz”. test

Dariusz Osicki