(http://psppolczyn.home.pl/kreator2/data/documents/...)

Zajęcia realizowane w ramach art. 42 KN w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1

w roku szkolnym 2015/2016


L. p.


Imię i nazwisko nauczyciela


Rodzaj zajęć


Liczba uczniów 


Klasa


Termin

Małgorzata Michalska

Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczno- przyrodnicze

8

II c

Piątek

11.20-12.05

Zajęcia wyrównawcze

6

II c

Poniedziałek

11.20-12.05

Łukomska Bożena

Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne

8

III c

Środa

11.20-12.05

Zajęcia wyrównawcze

9

III c

Poniedziałek

12.15-13.00

Małgorzata Dzięgo

Zajęcia rozwijające umiejętności plastyczne

10

I c

Środa

11.20-12.05

Zajęcia wyrównawcze

9

I c

Czwartek

11.20-12.05

s. Helena Szerszeń

Zajęcia gitarowe

9

Klasy II

Wtorek

12.15-13.00

Małgorzata Grzelak

Zajęcia artystyczne

8

II b

Poniedziałek

11.20- 12.05

Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne i polonistyczne

9

II b

Piątek

11.20-12.05

Mariola Wyszyńska

Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne i polonistyczne

8

II e

Czwartek

11.20-12.05

Zajęcia wyrównawcze

8

I e

Poniedziałek

11.20-12.05

Bożena Kowalczyk

Zajęcia rozwijające umiejętności plastyczne

8

I e

Czwartek

1

11.20-12.05

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

z języka polskiego i matematyki.

8

I e

Wtorek

11.20-12.05

Małgorzata Ciechanowicz

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

z języka polskiego i matematyki

7

III b

Wtorek

11.20-12.05

Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne

7

III b

Środa

11.20-12.05

Elżbieta Tokarska

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

z języka polskiego i matematyki

8

III a

Poniedziałek

11.20-12.05

Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne i polonistyczne

8

III a

Środa

10.30-11.15

Jolanta Makowska

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

z języka polskiego

8

I a

Wtorek

11.20-13.00

Anna Osicka

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

z języka polskiego i matematyki

8

III a

Środa

10.30-11.15

Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne i polonistyczne

8

III a

Poniedziałek

11.20-12.05

Urszula Olech

Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne

8

II d

Czwartek

11.20-12.05

Zajęcia wyrównawcze

8

II d

Piątek

11.20-12.05

Bożena Wokotrub

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

z języka polskiego i matematyki

8

III d

Środa

11.20-12.05

Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne i polonistyczne

8

III d

Czwartek

11.20-12.05

Beata Czajka

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

7

II a

Wtorek

12.15-13.00

Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne i polonistyczne

8

II a

Czwartek

12.15-13.00

2

Beata Mamrot

Koło zainteresowań

8

IV- VI

Poniedziałek

13.50-14.35

Środa 8.30-9.20

Zajęcia wyrównawcze

3

W zależności od potrzeb.

Beata Zabrocka- Weksej

Pogotowie naukowe


„Czytam sobie w bibliotece”

Dzieci przebywające w świetlicy szkolnej

i bibliotece.

IV- VI

Środa

13.00-14.00

Czwartek

13.00-14.00

Elżbieta Stempak

Pogotowie naukowe


„Czytam sobie w bibliotece”

Dzieci przebywające w świetlicy szkolnej

i bibliotece.

IV- VI

Poniedziałek

13.00-14.00

Wtorek

13.00-14.00

Teresa Niewar

Zajęcia wyrównawcze

„Przez doświadczenie do wiedzy”

8

V c

Środa 13.30-15.15

Małgorzata Smolicz

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

6

I f

Wtorek

11.20-12.05

Czwartek

11.20-12.05

Hanna Mizuła

Zajęcia wyrównawcze

8

VI b, VI d

Wtorek

13.05-13.50

Zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów

8

VI d

Środa

7.45-8.30

Renata Szczepańska

Zajęcia wyrównawcze

8

IV-VI

Poniedziałek

13.05-13.50

Zajęcia rozwijające zainteresowania przyrodnicze uczniów

8

IV-VI

Środa

12.15-13.00

Zofia Smolarek

Zajęcia wyrównawcze

6 -9

VI a

Poniedziałek

13.05-13.50

Zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów

9

V a

Czwartek

3

13.05-13.50

Emilia Łupicka

Zajęcia rekreacyjno- plastyczne

20

V d

Czwartek

13.00- 15.00

Janusz Podpora

Zajęcia sportowe- piłka siatkowa dziewcząt

14

IV- VI

Czwartek

13.50- 15.10

Marek Dunder

Zajęcia rekreacyjno- sportowe

chłopców

18

IV- VI

Środa

14.30- 16.00

Emilia Majchrzak

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

z języka polskiego

8

VI d

Czwartek

14.55- 15.40

Koło polonistyczne

8

VI d

Czwartek

14.00- 14.45

Stanisław Tokarski

Zajęcia wyrównawcze – matematyka

10

V c

Wtorek 14.0-14.45

Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne uczniów

5

V c

Poniedziałek

14.00-14.45

Krzysztof Ciba

Zajęcia rozwijające umiejętności uczniów- koło komputerowe

Gr. I – 8

Gr. II – 8

IV-VI

Poniedziałek

14.00-14.45

Czwartek

14.00- 14.45

Joanna Lehmann

Zajęcia wyrównawcze – matematyka

8

VI c

Wtorek

14.00-15.00

Zajęcia rozwijające zainteresowania matematyczne uczniów

8

VI c

Piątek

13.00-14.00

Agata Mańkiewicz- Smolarek

Zajęcia rozwijające umiejętności z języka angielskiego

8

V b

Poniedziałek

13.50- 14. 35

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

9

V b

Wtorek

13.50- 14. 35

Agnieszka Nitras

Zajęcia wyrównawcze – matematyka

10

VI b

Środa 13.05-13.50

Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne uczniów

5

VI b

Piątek

7.45-8.30

Urszula Tokarska

Zajęcia wyrównawcze – j. polski

5

VI b

Środa

4

13.05-13.50

Zajęcia rozwijające umiejętności polonistyczne uczniów

4

10

VI b

IV a

Czwartek 13.05-13.50

W zależności od potrzeb.

Grażyna Hostyńska

Zajęcia logopedyczne

4

VI a, V d

Czwartek

12.15- 13.00

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

6

II b

Piątek

11.20- 12.05

Ewa Niezgódka

Zajęcia pozwalające uczniom przygotować się do sprawdzianu po szkole podstawowej „Przed sprawdzianem”

- 9

- 10


- 12

- 13

VI d

(co drugi tydzień)

VI a

(co drugi tydzień)

Poniedziałek

7.45-8.30


Poniedziałek

13.05-13.50

Jolanta Ogorzałek

Koło zainteresowań – religia

5

VI c, VI d

Środa

13.05- 13.50

Czwartek

12.15- 13.00

Jadwiga Lulek

Polisensoryczne poznawanie rzeczywistości

2

Nauczanie indywidualne

Środa 9.30- 11.00

Dariusz Osicki

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami gier zespołowych

18

II- III

Poniedziałek

12.15- 13.00

Tenis ziemny

8

VI

Wtorek

13.05-13.50

Karla Świątkowska

Pomoc przy odrabianiu prac domowych


10

III d, II d,

II f, I b

Poniedziałek

13.00- 13.30

Wtorek

14.00- 14.30

Środa 13.00- 13.30

Czwartek

13.00- 13.30

Marek Król

Kółko muzyczne

12

IV- VI

Wtorek

5

13.50- 14.35

Paweł Świebodzki

Zajęcia sportowo – rekreacyjne z elementami piłki nożnej


12

Poniedziałek

15.00- 16.00

Piątek

14.00- 15. 00

Tomasz Szuryn

Mini- piłka siatkowa dziewcząt.


10

III- IV

Czwartek

14.00- 15.00

Anna Bartkowiak

Pomoc przy odrabianiu prac domowych


12

V d, II e, I a, III d

Piątek 11.00- 12.00

Poniedziałek

12.00- 13.00

Monika Oziębała

„Przyjaciele Zippiego”- program profilaktyki zdrowia psychicznego

18

I d

Piątek 11.20- 12.05

Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne i polonistyczne

8

I d

Poniedziałek

11.20- 12.05

Aleksandra Cińcio

Pomoc przy odrabianiu prac domowych

8

Klasy I- III

Wtorek

10.45- 11.15

Środa

10.45- 11.15

s. Aleksandra Kaniewska

Warsztaty kreatywne

8

V a

Środa 13.05- 14.35

Małgorzata Mikołajewska

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

6

III b

Środa 12.15- 13.00

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

8

III d

Piątek 11.20-12.05

Wioletta Fidler

Zajęcia wyrównawcze

8

II f

Środa 11.20- 12.05

Zajęcia rozwijające umiejętności polonistyczne i matematyczne

8

II f

Czwartek

11.20- 12.05

Aleksandra Krynicka

Zajęcia wyrównawcze

8

VI d

Poniedziałek

13.05- 13.50

Agata Gawrońska

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

9

I b

Poniedziałek

11.20- 12.05

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

12

I b

Środa

6

11.20- 12.05